De stichtingEvenementenFotos en uitslagenDoelenInformatieSponsorenGastenboekContact
 
Uitslagen Ultraloop 2008

Uitslag
Startnr.
Ultra - Solo (heren)
1e ronde
2e ronde
Finish
1
20
Wim Bart Knol
5.02.04
2
2
Jan Broeders
5.09.20
3
14
Math Roberts
5.21.58
4
17
Toontje de Jongh
5.24.50
5
5
Michiel Diependaal
5.26.52
6
15
Herman Krijnen
5.34.02
7
11
Henry Okkersen
5.53.23
8
8
Sjaak Bus
5.56.37
9
3
Rik van Zwol
6.13.28
10
13
Ben van Kessel
6.42.08
11
7
Andre Leppers
6.50.40
12
19
Paul van Hiel
7.04.17
13
10
Herman vd Pluym
7.05.25
14
16
Herman Holterman
7.14.26
Uitslag
Startnr.
Ultra - Solo (Vrouwen)
1e ronde
2e ronde
Finish
1
6
Ineke Scheffer
7.05.25
2
4
Lucia Ruiter
7.37.59
Uitslag
Startnr.
Marathon (all)
1e ronde
Finish
1
83
Luc de Jaeger
3.23.46
2
75
Dops Ghislain
3.23.55
3
64
Jef Jacobs 
3.36.34
4
54
Leon Dautzenberg
3.38.07
5
57
Willy Luyten
3.52.41
6
60
Marc Van Alphen
3.53.00
7
77
Tineke Mous
3.53.33
8
63
Henk Sipers
3.55.56
9
76
John Uitenbroek
3.59.10
10
82
Willy Jonkers
3.59.10
11
68
Susan Maes
3.59.10
12
71
Ad van de Heijning
4.12.19
13
61
Marc Bemong
4.12.59
14
70
Kees Visser
4.13.42
15
65
Jack Hendrickx
4.14.05
16
55
Mark Van Bogaert
4.15.45
17
67
Schellen Wendy
4.16.26
18
74
Betsy de Vries
4.17.09
19
66
René van Dorst
4.18.50
20
62
Letteke Broekman
4.29.22
21
72
Gijs Honing
4.31.57
22
53
Ben Mol
4.45.50
23
73
Joost Oerlemans 
4.45.50
24
58
Micha Havreluk
4.50.00
25
79
J.W. Dijkgraaf
4.54.35
26
56
Louis Hufkens
4.55.19
27
80
Ton Jeursen
5.03.00
28
59
Jos Hopman
5.05.07
29
78
Joep van Reijen
6.04.20
Uitslag
Startnr.
Ultra - recreatief
1e ronde
2e ronde
Finish
1
170 / 179
BV Scorpio
4.14.22
2
210 / 219
Biestraatlopers
4.21.54
3
420 / 429
Lopend Vuurke (Brandweer Bergen op Zoom en Roosendaal)
4.36.43
4
240 / 249
GoRun team 3  herenteam
4.43.05
5
340 / 349
Adromi-M.Point Runners 2
4.43.41
6
140 / 149
Evides waterbedrijf
4.50.44
7
290 / 299
Interpolis team 2
4.53.35
8
330 / 339
Adromi-M.Point Runners 1
4.57.41
9
320 / 329
't halve Zolenenlijntje
4.58.09
10
160 / 169
De Buitenbeentjes team 1
4.58.24
11
100 / 109
Sprint   team 1
5.04.17
12
110 / 119
Sprint   team 2
5.04.17
13
270 / 279
Spiridon team 3
5.05.39
14
450 / 459
De Buitenbeentjes team 2
5.06.40
15
260 / 269
Spiridon team 2
5.09.54
16
250 / 259
Spiridon team 1
5.13.20
17
200 / 209
J.P. van Eesteren
5.15.50
18
230 / 239 
GoRun team 2  herenteam
5.17.25
19
150 / 159
Runningteam GGZ Breburggroep
5.19.39
20
380 / 389
De kilometer makers
5.20.58
21
280 / 289
Interpolis team 1
5.23.29
22
300 / 309
Pellikaan Healt & Raquet club Tilburg
5.23.55
23
310 / 319
Fysiomaatwerk postema/scorpio
5.29.54
24
120 / 129
De Lotgenoten
5.32.40
25
180 / 189
Lotgenoten Vlaanderen team 1
5.32.40
26
190 / 199
Pellikaan Runners
5.39.50
27
220 / 229
GoRun team 1  damesteam
5.40.42
28
130 / 139
Pellikaan Bouwbedijf
5.44.21
29
440 / 449
Antilope
5.51.31
30
430 / 439
Runningteam Oirschot 2
5.52.05
31
370 / 379
RoadRunnerGilze team 5
5.57.44
32
410 / 419
Team Stiho Gilze
5.59.40
33
390 / 399
RoadRunnerGilze team 7
6.00.25
34
360 / 369
RoadRunnerGilze "De Trap-Lopers"
6.08.07
35
400 / 409
RoadRunnerGilze team 1
6.16.01
36
350 / 359
RoadRunnerGilze "De Gilse vrouwkes"
6.48.01
Uitslag
Startnr.
Ultra - wedstrijdteams
1e ronde
2e ronde
Finish
1
615 / 618
Runningteam Oirschot 1
4.26.50
2
600 / 603
Team 77 De Graaff Ambulance Techniek
4.42.11
3
625 / 628
RoadRunnerGilze team 6
5.01.33
4
620 / 623
Roadrunnergilze LAL'ers
5.07.15
5
605 / 608
De Stelberg   team 1
5.16.45
6
610 / 603
De Stelberg   team 2
5.16.45