De stichtingEvenementenFotos en uitslagenDoelenInformatieSponsorenGastenboekContact
 
Uitslagen Ultraloop 2009

Uitslag
Startnr.
Ultra - Solo (heren)
1e ronde
2e ronde
Finish
1
4
Jeroen Romeijn
1:29:19
2:51:49
4:28:34
2
9
Peter Palmans
1:41:47
3:25:41
5:12:22
3
12
Guus van Veen
1:44:15
3:35:12
5:24:56
4
3
Herman Krijnen
1:41:48
3:30:52
5:30:07
5
5
Rik van Zwol
1:48:31
3:37:08
5:30:54
6
13
Gert Maasland
1:41:50
3:35:24
5:37:55
7
14
Nitísh Zuidema
2:01:03
4:01:01
6:05:47
8
11
Marc Vandenplas
2:10:32
4:22:26
6:41:39
9
10
Cor Westhuis
2:17:31
4:42:54
6:54:19
10
7
Aziz Elkardoudi
2:17:27
4:50:53
x
11
15
Pat Leysen
1:32:20
3:10:56
x
12
1
Steve Vandemaele 
1:41:52
x
x
Uitslag
Startnr.
Ultra - Solo (Vrouwen)
1e ronde
2e ronde
Finish
1
21
Jannet Lange
2:01:04
4:01:01
6:02:01
2
20
Ineke Scheffer
2:17:34
4:43:00
7:13:54
Uitslag
Startnr.
Maraton (all)
1e ronde
Finish
1
60
André Pelgröm
1:21:20
2:53:25
2
63
Wim van Leest
1:31:36
3:13:00
3
51
Kurt Claesen
1:30:37
3:17:16
4
59
Fred Haustrate
1:34:42
3:20:09
5
85
Wouter Decock
1:33:42
3:21:23
6
73
Gino Deploe
1:29:09
3:22:04
7
88
Toontje de Jongh
1:30:46
3:29:24
8
77
Roland Boussemaere
1:43:05
3:34:15
9
61
Marc Van Alphen
1:40:32
3:35:52
10
74
Peter Vrijsen
1:45:52
3:37:02
11
65
Jef Jacobs
1:43:32
3:42:22
12
67
Luyten Willy
1:43:10
3:43:11
13
80
Alex Vanhamel
1:45:22
3:44:33
14
69
André Boom
1:56:56
3:53:45
15
54
Marit Janse
1:53:28
3:54:04
16
68
Christian Herteleer
1:55:55
3:54:08
17
55
Marc Bemong
1:53:27
3:54:41
18
78
Jacques Uys
1:55:55
3:55:10
19
71
Diana Rutjes
1:44:14
3:55:25
20
70
Patrick Van de Veire 
1:55:55
3:55:43
21
83
Hans Buijs
1:52:55
4:06:03
22
76
Mia Palmans
2:00:16
4:09:15
23
50
Ad van Alphen
1:58:25
4:14:32
24
52
Willem Kramer
2:04:37
4:16:26
25
81
Gertie Theunissen
2:07:28
4:25:47
26
64
Jeroen van Hees
2:07:31
4:25:51
27
57
Jacques Vandewal
2:07:26
4:25:53
28
75
Geert Brouwer
1:57:12
4:27:22
29
89
Louis Hufkens
1:58:22
4:33:02
30
58
Tim Passchyn
1:38:45
xxxxxx
31
72
Herman Euverman
2:11:39
32
82
Micha Havreluk
2:07:33
33
86
Luc Thierie
1:28:07
34
90
Dave Lietaert
1:56:58
Uitslag
Startnr.
Ultra - recreatief
1e ronde
2e ronde
Finish
1
250/259
Fysiomaatwerk Postema/ BV Scorpio
1:25:03
2:50:24
4:16:02
2
310/319
C2Ost groep KCT
1:33:11
3:05:16
4:39:55
3
370/379
Interpolis 3
1:32:24
3:08:16
4:45:29
4
220/229
Schouwen-Duiveland Runners
1:36:06
3:11:40
4:49:45
5
300/309
Team 71 De Stiho Groep B
1:32:28
3:13:38
4:52:28
6
240/249
Buienradar Joey2000.nl
1:40:11
3:17:09
4:59:14
7
290/299
Team 71 De Stiho Groep A
1:39:50
3:19:31
5:03:13
8
280/289
Team-Sprinters 2
1:40:29
3:21:37
5:03:25
9
360/369
Interpolis 2
1:43:54
3:27:32
5:06:52
10
270/279
Team-Sprinters 1
1:43:24
3:25:49
5:07:20
11
200/209
De Stelberg 1 
1:40:55
3:23:34
5:09:23
12
210/219
De Stelberg 2
1:38:27
3:19:42
5:09:23
13
430/439
Running Team Radius College 1
1:50:59
3:34:03
5:17:54
14
260/269
LV. Vanalleswat
1:51:12
3:34:18
5:24:35
15
330/339
Pellikaan Bouwbedrijf team 2
2:03:47
3:56:10
5:26:10
16
380/389
SD Worx
1:48:12
3:36:49
5:27:01
17
350/359
Interpolis 1
1:47:19
3:41:53
5:39:39
18
230/239
De Lotgenoten
1:56:18
3:54:54
5:49:55
19
400/409
Lotgenoten Vlaanderen
1:58:35
3:54:52
5:49:55
20
320/329
Pellikaan Bouwbedrijf team 1
2:01:39
3:58:14
6:01:09
21
420/429
RRG & PizzBoys
2:08:43
4:07:55
6:07:34
22
440/449
Running Team Radius College 2
2:03:59
4:09:06
6:18:54
23
410/419
Road Runners Gilze 5
2:06:11
4:11:13
6:27:34
24
340/349
De gezellige lopers
2:00:16
4:25:39
6:50:05
25
390/399
Doorlopers
3:00:33
5:25:49
Uitslag
Startnr.
Ultra - wedstrijdteams
1e ronde
2e ronde
Finish
1
110/114
't Halve Zolenlijntje 1
1:29:12
2:59:10
4:31:31
2
120/124
't halve Zolenlijntje 2
1:30:26
3:00:30
4:31:31
3
130/134
Evides Waterbedrijf
1:34:28
3:05:33
4:38:37
4
150/154
Runningteam GGZ Breburggroep
1:43:00
3:22:08
4:59:24
5
180/184
Roadrunnergilze 3
1:46:48
3:27:34
5:16:02
6
100/104
LAL-ers RRG On Tour
1:54:35
3:47:19
5:31:39